Hakkımızda

Ceket giyen kadın nasıl göründüğü ile değil nasıl hissettiği ile ilgilenir...

İşletme mezunu Başak Barlas, aile işlerinde 10. yılını doldurduktan sonra kariyerine dostça bir veda busesi kondurdu. Kendi iş hayatında ceketten vazgeçemeyen,

ne kadar modadan uzak bir sektörde çalışıyor olsa da iş ve günlük hayatında en büyük tutkusu hep stil oldu. Şimdi kendi ‘Sorbe’ ceket markasını yaratmaktan, farklı ceket modelleri ile herkesin gardırobuna dokunabilecek olmaktan çok mutlu.  

Günlük koşuşturmanın içerisinde hepimizin istediği zahmetsiz şıklık ve rahatlık. Sabah işe giderken üzerimize giydiğimiz bir ceketin gece katıldığımız bir davette de stilimizi konuşturması artık çok kolay. Zamansız stilin vazgeçilmezi 'Sorbe' ceketler, klasik bakış açısından uzak maskülen, feminen çizgilerin birleştiği, kaliteli kumaşları ve farklı kesimleri ile hem spor, hem şık bir tarz sunuyor.

'Sorbe' markası, kadınını üç farklı ceket stili ile özgürleştiriyor. ‘The Maskülen Feminen’; kruvaze modelleriyle, stilini sadelikten yana kullanan kadına hitap ederken, ‘The Gentle Women’; ipek saten kumaşları ile kadınını gece davetlerinin gözdesi yapıyor. ‘The Timeless Lady’; mono ceket stili ile zamansız şıklığın adresi olarak tüm kadınların dolaplarına yapabilecekleri en iyi yatırım parçası olarak koleksiyonda yer alıyor.